Guarana Lubrikační gel 125 ml

Cena:219,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Objem : 125

Podrobný popis produktu Guarana Lubrikační gel 125 ml

Lubrikační gel na vodní bázi s obsahem extraktu ze semen Paullinia Cupana (Guarana).  Ta  působí příznivě na pokožku a protože Guarana obsahuje přírodní kofein, pomáhá také dodat energii. 

Tento lubrikační gel má hydratační účinky. Intimním místům dodává vlhkost, což vede k lepším a intenzivnějším prožitkům bez nepříjemných pocitů z nedostatečné lubrikace.

Použití:  Před prvním použitím vyzkoušejte snášenlivost gelu jeho nanesením např. na předloktí. V případě alergické reakce v používání tohoto gelu nepokračujte.  Lubrikační gel lze bezpečně používat i s latexovými kondomy. Gel skladujte na chladném, tmavém místě.

Složení: Aqua, Glycerin, propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Paullinia Cupana Seed Extract, Propanediol, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Levulinic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,  Sodium Levulinate, Aroma,  Sodium Saccharin, Maltose,  Sodium hydroxide, Agave Tequilana Leaf Extract, Aspartame, Menthyl PCA, D-Limonene

 


Zadecek.cz je diskrétní sexshop pro Váš skvělý sex. Nabízí hračky pro dospělé, vibrátory, dildo, sm vybavení a afrodisiaka.
 
Chcete si nezávazně zalaškovat? Flirtujte pomocí SMS.
© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop