MM Next Allure&more Rose parfém s feromony pro ženy 30 ml

Cena:489,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Obsah : 30

Podrobný popis produktu MM Next Allure&more Rose parfém s feromony pro ženy 30 ml

Vyzkoušejte  novinku - nejúčinnější feromony na trhu, jejichž koncentrace je označována počtem hvězdiček na obalu. Japonský módní designér Miyoshi Miyagi šel ve své tvůrčí práci ještě dál a výsledkem jsou  buď parfémy s feromony nebo feromony bez přidaného parfému, vonící pouze po feromonech. Oba druhy mají velký vliv na lidské smysly a emoce.  Feromony  Miyoshi Miyagi budou vaší tajnou zbraní během svádění i v dalších životních situacích. Spolupráce s předními specialisty z celého světa, 9 let výzkumů, unikátní molekuly a inovativní způsob výroby jsou garancí nejvyšší kvality feromonů této značky.

Prožijte svěží ráno, klidné odpoledne nebo vášnivý večer. Magičnost těchto okamžiků nyní můžete zdůraznit vůněmi parfémů s feromony Next Generation z řady  Allure&more.

Výjimečná svěžest parfému  Allure&more Rose s feromony nasytí vaše tělo i duši pozitivní energií. Parfém v elegantní 30 ml lahvičce  s rozprašovačem  obsahuje feromony v koncentraci 1,36 mg/1 ml.

Použití:  4 střiky, doba účinku je 5 - 6 hodin.

Vůně: hlava -  šťavnaté granátové jablko, červený rybíz, růžový pepř; srdce -  ibišek, frézie, fialka; základ -  santalové dřevo, pižmo.

Allure&more Rose  - parfém s feromony pro ženy, které  touží po mužích, chtějí zvýšit svou atraktivitu ve společnosti a mít lepší náladu.


Zadecek.cz je diskrétní sexshop pro Váš skvělý sex. Nabízí hračky pro dospělé, vibrátory, dildo, sm vybavení a afrodisiaka.
 
Chcete si nezávazně zalaškovat? Flirtujte pomocí SMS.
© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop